Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського НАПН України
Головна Новини 2015-05-13
логін: пароль: Реєстрація
ДО ДНЯ НАУКИ
пошук:

 

 
 

Відкрила науково-методологічний семінар та виступила з вітальним словом із нагоди Дня науки Л. Д. Березівська,
директор бібліотеки, доктор педагогічних наук, професор.

 

Директор відзначила результати наукової діяльності окремих працівників із подальшим клопотанням про їхнє нагородження в НАПН України.

Відбулася дискусія щодо останніх подій освіти та педагогічної науки, зокрема про набуття асоційованого членства України в програмі ЄС «Горизонт 2020», змін у системі присвоєння наукових ступенів, реформування шкільної освіти, проблем і здобутків вищої школи (доповідач - Углова О. В., м.н.с. відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності).

Також було проведено огляд бібліотекознавчих видань, у публікаціях яких розкрито теоретичні питання функціонування бібліотечного фонду та його збереження, проаналізовано розвиток системи стратегічного управління бібліотекою й ролі управлінського персоналу в активізації інноваційної діяльності книгозбірень, функціонуванню бібліотечного простору, відображено досвід використання RFID-технологій на всіх етапах обслуговування користувачів, охарактеризовано вплив Інтернету та Інтернет-технологій на діяльність сучасних бібліотек, а також представлено досвід видатних бібліотекознавців України (доповідач - Рубан А. І., н.с. відділу наукового і прикладного бібліотекознавства ).

Працівники ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського звітували про участь у міжнародних та всеукраїнських наукових заходах упродовж квітня 2015 р.

У рамках проведення науково-методичного семінару відбувся майстер-клас «Створення та редагування профілю наукового працівника в наукометричній базі Google Scholar» (доповідач - Вараксіна Н. В., завідувач відділу науково-технічного забезпечення та впровадження комп'ютерних технологій).

 

       
 Із доповіддю про актуальні проблеми науки та освіти виступила м.н.с. відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності О. В. Углова  Із оглядом бібліотекознавчих видань про інноваційні аспекти діяльності сучасних бібліотек виступила н.с. відділу наукового і  прикладного бібліотекознавства А. І. Рубан Майстер-клас зі створення та редагування профілю наукового працівника в наукометричній базі Google Scholar провела завідувач відділу науково-технічного забезпечення та впровадження комп'ютерних технологій Н. В. Вараксіна
     
 

Наукові працівники ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського поінформували про участь у міжнародних та всеукраїнських

наукових заходах:

 
       
 Кемпе В. Ю., н.с. відділу наукового комплектування фонду  Біла Л. О., н.с. відділу наукового і прикладного бібліотекознавства  Філімонова Т. В., канд. пед. наук, с.н.с.,
завідувач відділу педагогічного джерелознавства та бібліографії
     

 
  
 Мацібора Н. Г., завідувач відділу наукової організації та зберігання фондів  Кирій С. В., завідувач сектору соціокультурних комунікацій відділу науково-документного забезпечення  
Адреса:
м. Київ вул. М. Берлинського, 9
тел. (044) 467-22-14
dnpb@i.ua
Розроблено в:

tebenko.com